Przełącz na pełny styl

Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?

14 lip 2012, o 23:36

maksiu73 - ja bardzo lubię kartofelzupa . I jestem zupiasty . Uśmieszek może Cię zmylił. Bo gotowałem sam i .... dla siebie . Żona w rozjazdach . . Pozdrawiam :) :) :) :kwiatek:

Staszek - zlituj się . Ja uwielbiam kluski na parze i ......... z sosem jagodowym ! I do tego jeszcze kolorowa fotografia . Ślina sama leci i już jestem głodny . Pozdrawiam smakosza . Łasuch . :) :) :)

ela.s - ja bym też zaszalał przy takich frykasach . Raz można i ..... trzeba zaszaleć ! Pozdrawiam :okok: :ok: :bye:

16 lip 2012, o 00:47

Fasolkę szparagową z zasmażoną tartą bułką i do tego brokuły z wody plus suróweczka z papryczki czerwonej z cebulką i jabłuszkiem . Raj ! :brawo:

16 lip 2012, o 01:20

Ja miałem dokładnie to samo,tylko w wymiarze normalnym a nie w miniaturze!!!Fasolę szparagową z zasmażaną tartą bułką i do tego brokuły z wody plus surówka z papryki czerwonej z cebulą i jabłkiem!!!Ciekawe ile wydałeś na ten obiad "pieniążków",bo ja wydałem nie dużo pieniędzy,ale za to najadłem się do syta!Język polski to trudny "języczek" :zly:

16 lip 2012, o 23:15

kegel - ja też najadłem się do syta , a może trochę za dużo . Wydatki z tym obiadem małe / z zapasów / i od kolegi działkowicza . A dlaczego w miniaturze ? Zdrobnienia mogły Cię wprowadzić w błąd . Szykowałem jak dla dorosłego chłopa i ...... tak się najadłem . Do syta !!!
A ostatnio gotuję na singla . Jestem sam w domu . Żona w wyjazdach wakacyjnych .
Pozdrawiam serdecznie :ok:

2 sie 2012, o 23:12

Botwinka w garnuszku do zagrzania żołądka i ...... naleśniki z konfiturą z wiśni . Przebój sezonu , jak dla mnie . :brawo: :hura:

3 sie 2012, o 06:39

Dziś ruskie pierogi jak sobie je je sobie przygotuje.

3 sie 2012, o 14:29

Artur napisał(a):Dziś ruskie pierogi jak sobie je je sobie przygotuje.

Artur to nie przygotowuj pierożków- odpalaj turbo odkurzacz i zapraszam na pierożki ruskie i pierożki z kapustką i taki typowy barszczyk ukraiński z podsmażanymi buraczkami . Na deserek serwuję tiramisu . Starczy dla wszystkich . A na jutro zapraszam na sosik z kureczek , które dzisiaj sama uzbierałam - nie ma tego zbyt dużo , ale dla każdego po kusoczku :) wystarczy :)

3 sie 2012, o 21:30

Nie pamietam smaku kurek, cgetnie bym sobie go przypomniala. Jadlam kilkanascie lat temu ;P. Dzis jedlismy obiad w fajnej restauracji w Miedzyzdrojach ;-). Filet grillowany z salatka i frytki. A brat burrito. Przepyszne¦ ♥

3 sie 2012, o 23:03

Ja jak Artur , jak sobie przygotuję , to będę miał co jeść . Ostatnio jestem singlem / daw. słomiany wdowiec / . Żona u córki podbija supermarkety i dba o wnusia / 62 kg żywej wagi / . Planuję kluski śląskie / z tytki / , żebereczko opiekane i ...modro kapusta .
A na kurki u gabi-m to chyba się nie załapię . A szkoda , bo są pyszne ........ Szkoda . Ale dzięki za zaproszenie . :brawo2:

4 sie 2012, o 07:38

Tymi kurkami tez mi smaka narobiliscie... chyba zobacze, czy uda mi sie gdzies dostac... albo mame naciagne na wyjazd do lasu.