Przełącz na pełny styl

Córka dawcy przekonuje rówieśników do transplantacji

28 sty 2010, o 11:18

Gdy trzy lata temu zginął ojciec Karoliny, rodzina zdecydowała się oddać jego narządy chorym, których mógł uratować tylko przeszczep. Dziewczyna usłyszała wówczas od kolegów z gimnazjum, że... sprzedała tatę. Zamiast obrazić się za nieludzkie oskarżenie, postanowiła edukować rówieśników >>>>>

Na razie można poczytać artykuł dostane więcej materiału to uzupełnię

28 sty 2010, o 11:57

Brawa :brawo: dla Karoliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem :padam:
pozdrowienia dla Karoliny i jej rodziny :roza:

28 sty 2010, o 16:24

Gratuluje postawy Karolinie i jej mamie więcej takich spraw winno byc organizowane :ok:
Natomiast nie moge zrozumiec dlaczego w artykule na pierwszym planie nie jest Karolina tylko ten Pan? czy on musi zepsuć i przywłaszczać czyjąś prace(czytałam na sts zabrze)i własnym oczom nie wierze :szok3:

28 sty 2010, o 20:06

Basiu, ten Pan ma ogromne parcie na "szkło".Jest wielkim pyszałkiem.Wszystko przypisuje sobie, nawet jeżeli jest tylko gościem w programie to i tak powie, że to on zaprosił, że to on gospodarz.Ten typ tak ma.Najgorzej jest , że z wiekiem ta wada się pogłębia. Wspolczuje wszystkim z jego otoczenia. Maja przechlapane :uoee: .

28 sty 2010, o 23:32

Jesteście fenomenem, gratuluje takich rodzin dawców i składaków(biorców) takiej wspólpracy nie spotkałem nigdzie na swiecie a troche byłem tu i tam i temat transplantacji nie jest obcy mojej rodzinie. Karolina jesteś super :brawo:

29 sty 2010, o 09:43

Karolina napisała dla nas kilka słów, całość możecie przeczytać w portalu

Kiedy w lipcu 2007 roku zginął mój ukochany tatuś myślałam , że świat zawalił mi się na głowę, ból pustka , tęsknota były nie do zniesienia, ale ciężkie chwile były jeszcze przed nami. Po powrocie do szkoły , a chodziłam wtedy do trzeciej klasy gimnazjum usłyszałam ,że sprzedałyśmy organy naszego taty .Te słowa tak bardzo bolały miałam żal do całego świata >..>..>

Obrazek
Obrazek

WIĘCEJ FOTEK ............>>>>>>>>>
Ostatnio edytowano 3 lip 2010, o 09:20 przez Staszek, łącznie edytowano 1 raz

29 sty 2010, o 11:52

Gratuluje inicjatywy Karolinie i jestem pewny że jeśli rodziny dawców wzieły sie za promocie transplantacji to sukces murowany a jeszcze dziewczyny to zawsze opostawią na swoim !

29 sty 2010, o 12:15

Odemnie też gratulacje, jesteście dziewczyny naprawde super. Mieszkam kilka lat we Francji i tu takich rzeczy nie ma a o rodzinach dawcó nikt nie słyszał.

29 sty 2010, o 14:39

Karolinko my biorcy jesteśmy?, no taki mały pikuś .Natomiast to Wy Rodziny Dawców Jesteście Bohaterami .Jesteście Wielcy.

29 sty 2010, o 19:32

Karolina luzik jestes super i podoba mi sie twoje podejście do życia, pewnie twoje przeżycia pomogły Ci tak podejść do tej sprawy.