Przełącz na pełny styl

"Daj coś od siebie" - kolejna akcja

16 kwi 2010, o 20:56

Dobry wieczór! Nazywam się Magdalena Bednarczuk, jestem uczennicą 13 LO we Wrocławiu i pomagam w organizowaniu akcji "Daj coś od siebie", która ma na celu przekonanie młodych ludzi do podpisywania oświadczeń woli.
Zwracam się do państwa, ponieważ przy ostatnich naszych działaniach - konferencji poświęconej transplantacji, przyjechało do nas wiele osób z tego forum, które bardzo ciekawie opowiadały o tym temacie.
W następną sobotę - 24.04.2010, we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej, planujemy kolejne działania. Organizujemy punkt informacyjny, w którym będziemy rozdawać materiały, ulotki dotyczące przeszczepów oraz oświadczenia woli. Chcemy również postarać się rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mogą mieć osoby, które jeszcze oświadczenia nie podpisały.
Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdyby ktoś z państwa zechciał pomóc nam w naszych działaniach - przed chwilę posiedział z nami w tym punkcie informacyjnym i pomógł wyjaśnić, jak ważne jest rozmawianie o transplantacji, odpowiedział na pytania. Z pewnością rozmowa z osobami, dla których temat jest bliski, mogłaby pomóc w zrozumieniu problemu.
Nasz punkt informacyjny będzie "otwarty" od 9:30 do 21:00, będziemy bardzo wdzięczni za chociaż chwilową obecność. Jeżeli ktoś z państwa mógłby wziąć udział w naszej akcji - bardzo proszę o kontakt albo informację w tym wątku.

tel: 728 815 010
mbednarczuk@10g.pl

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

17 kwi 2010, o 18:22

Każda taka Akcja prowadzona przez młodych ludzi zaskarbia sobie wielkie uznanie --Magdo osoby po Transplantacji Serca zawsze są otwarte na tego typu akcje i na pewno bez większych zaproszeń zjawią się ..Mam prośbę chcieli byśmy Was poznać te szlachetne buzie --Proszę o zamieszczenie kilka fotografii z przeprowadzonej Akcji. pozdrawiam serdecznie trzymam mocno kciuki aby się wszystko udało .
bogdan 8 lat po Transplantacji Serca w Krakowskiej Klinice J.PAWŁA II.. :brawo:

6 maja 2010, o 10:45

świetnie, czy ktoś wie czy w Warszawie ktoś organizuje takie spotkania ? :ok:

6 maja 2010, o 11:22

Szary, najlepiej zrobisz jak się zgłosisz do STS Koła Warszawa i tam się wszystkiego dowiesz.Albo wejdź na ich stronkę :)

7 maja 2010, o 15:47

O ile wiem to STS warszawa nie organizuje takich spotkań. :hahaha:

15 maja 2010, o 13:07

W tych sprawach najwięcej działają wątrobowcy z grupą naszych(sercowców) ale nie stowarzyszeń.