Przełącz na pełny styl

Pierwszy oddech z nowym sercem?

15 lut 2020, o 12:03

Jarosław Cyrynger: Pierwszy oddech z nowym sercem? Bezcenny. Nie da się tego z niczym porównać

Obrazek

Jarosław Cyrynger: No tak, to już 10 lat...

Tak szybko to poszło?

Także po 10 latach można powiedzieć, że to moje, chociaż w wypisie ze szpitala mam, że to 32-letnie serce jakiegoś innego mężczyzny.

Ta przyjaźń z nowym sercem nie wszystkim się udaje, nie wszyscy są w stanie zaakceptować to, że je mają.

Tak, w naszym stowarzyszeniu są osoby, które w pierwszych przynajmniej miesiącach, latach - jest pewien problem z akceptacją takiego nowego życia, kawałka kogoś innego w sobie. Ułatwiają to leki, jak się nie bierze ich codziennie, dwa razy dziennie, to niestety serce potrafi się odrzucić, następuje odrzut.

Dlaczego pan potrzebował nowego serca?

Prozaiczna sytuacja każdego z nas, szczególnie teraz, kiedy szaleje ten wirus, a w Polsce - grypa. Ja też miałem grypę, grypę przechodzoną, miałem dużą temperaturę, źle się czułem, ale chodziłem do pracy, chodziłem... I okazało się, że jest to zapalenie mięśnia sercowego, od wirusów grypy.


Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popo ... gn=firefoxŹródło: https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-jaroslaw-cyrynger-pierwszy-oddech-z-nowym-sercem-bezcenny-ni,nId,4326698?fbclid=IwAR0HXqRQe9u-Ls_JC4CZ9ifrkMPQTNR2V4A-PDhzzrssRI7NXJ5aqsSS4AM

Pierwszy oddech z nowym sercem?

15 lut 2020, o 13:33

Czas szybko leci Gratuluje 10 zdrówka życzę.