Przełącz na pełny styl

"Przeszczep dalej" w Zabrzu

20 maja 2010, o 09:54

"Przeszczep dalej" w Zabrzu

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz Stowarzyszenie „Życie po przeszczepie” zapraszają na akcję prozdrowotną pod hasłem „Przeszczep dalej”, która odbędzie się 21 i 22 maja (piątek i sobota w godz. 12-20) w Centrum Handlowym "Platan" w Zabrzu.
Potencjalni biorcy często czekają na przeszczep wiele lat. Niektórzy nie doczekawszy umierają z powodu niewydolności nerek, serca czy wątroby. Pamiętajmy, że narządy nie rosną na drzewach. Oświadczenia woli oraz ulotki informacyjne na temat przeszczepu będą dostępne w czasie trwania akcji. Każdy kto miałby czas i ochotę wesprzeć nas swoją obecnością , będzie mile widziany.

Serdecznie zapraszamy kontakt:tel. 512-428-060

20 maja 2010, o 11:04

śląsk bardzo aktywny w promocji transplantacji :okok: :brawo2:

24 maja 2010, o 18:37

KTOś NAPISZE JAK BYŁO ?

Relacja Teresy

25 maja 2010, o 09:56

W dniach 21-22 maja w zabrzańskim Centrum Handlowym „Platan” odbyła się akcja pod patronatem Stowarzyszenia „Życie po przeszczepie” i Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-POLAND pod nazwą „PRZESZCZEP DALEJ”. Jest to już kolejna taka akcja studentów medycyny na terenie śląska, tym razem koordynatorem była Ania Jarosz z oddziału zabrzańskiego.

Podczas trwania akcji wykonano około 450 badań pomiarów glikemii i ciśnienia tętniczego oraz prawie 400 badań densytometrycznych, ale głównym celem akcji było propagowanie idei transplantacji, jako skutecznej metody leczenia osób ze skrajną niewydolnością narządów.

Akcja została przyjęta się z wielką sympatią ludzi odwiedzających supermarket.

Podziękowania dla sponsora akcji: śląskiego Centrum Osteoporozy w Katowicach

Autor Teresa Bula
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

25 maja 2010, o 18:58

świetnie działacie luzik POPIERAM

25 maja 2010, o 20:23

brawo składaki z klubu zabrze biorą czynny udział promocji transplantacji.

7 cze 2010, o 12:31

To mi się podoba i jak widać da się ;-)

7 cze 2010, o 12:55

Brawo Brawo :brawo: ale trochę nie dowierzam jak nie widzę Czarownicy ze to Zabrze.Tyle uśmiechniętej młodzieży ,niestety w Krakowie młodzież nie jest taka chętna do współpracy z kołem SOPPS.

8 cze 2010, o 14:29

Bogusiu bo to jest Klub Zabrze , a nie Koło Zabrze.Trochę nam się to myli, ponieważ nie znamy członków Klubu Zabrze. Mam nadzieję, że poznamy i będziemy wspólnie działać na rzecz transplantologii.

23 cze 2010, o 12:14

Byłem widziałem jestem za takimi działaniami. luzik