Przełącz na pełny styl

Spotkanie w III Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie

4 lis 2010, o 18:45

To kolejne spotkania w ramach programu edukacyjnego „Transplantacja? Jestem na TAK”, Spotkanie w III Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie.
Dziękujemy Pani Dyrektor ZSO mgr Elwira Woźniak-Lehnort za możliwość zorganizowania spotkania z młodzieżą .
Z naszej strony w spotkaniu udział wzięli.
Sylwia Sekta - koordynator do spraw transplantacji.
Teresa Bula - Stowarzyszenie Życie Po Przeszczepie.
Mirka Suwaj - Rodziny Dawców.
Paweł Kozub - po przeszczepie serca
Staszek Majchrzak - po przeszczepie serca
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 6 lis 2010, o 19:32 przez stskladak, łącznie edytowano 8 razy

4 lis 2010, o 19:40

Brawo, tak trzymać :brawo:

6 lis 2010, o 09:16

świenie działacie widze tu i tam a Warszawa leży z takimi ważnymi sprawami.

7 lis 2010, o 09:48

Nie wiem dlaczego nie działa sie w Warszawie.
Mam pytanie do Staszka dlaczego nie reprezentuje Stowarzyszenia Transplantacji Serca Koło Zabrze na takich spotkaniach czyżby nie był członkiem koła?

7 lis 2010, o 15:50

Owszem jestem jeszcze członkiem Koła Zabrza ale niestety na nasze ostatnie spotkania (Zielona Góra i Jaworzno) odmówiono nam materiałów promujących transplantacje stwierdzono: (rol-banery zajęte, oświadczeń woli i materiałów brak).
Więc było nam przykro tym bardziej że byliśmy zaproszeni jako przedstawiciele Koła Zabrze.

Natomiast materiałów promujących nigdy nam nie odmówiło Stowarzyszenie Życie po Przeszczepie więc skorzystaliśmy z ich pomocy.

Obrazek

Ps.
Mamy trochę własnych materiałów to dajemy rade.
Krzysztof wydrukował trochę plakatów
Karol dla mnie też wydrukował trochę
ja mam oświadczenia woli i jakoś dajemy rade.

7 lis 2010, o 16:17

Robisz dobre rzeczy więc nie przejmuj się zaczepkami tacy zawsze sa ;-)

8 lis 2010, o 09:35

Więc uważam że powinniście współpracować z tymi którzy chcą współpracować i uważają to tak jak wy za wolontariat, powodzenia. :brawo3:

8 lis 2010, o 11:51

Wypada się tylko cieszyć, że edukacja dotycząca życia po przeszczepieniu narządów rozszerza się na coraz większy obszar kraju.

Staszku powodzenia w następnych takich akcjach.

10 lis 2010, o 09:14

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz o wielu sprawach niestety nie wiedziałam. Powodzenia

11 lis 2010, o 09:50

świetnie że działacie że młodzieżą myśle że wasze działania w końcu zostana docenione. :ok: