Przełącz na pełny styl

Transplantacja jestem na TAK w Raciborzu

10 lut 2012, o 19:36

Akcje : " Jestem na Tak " , " Drugie życie " - powinno być rozpowszechniane i nagłaśniane w każdej szkole i to na terenie całej Polski . Ważne jest by dotrzeć do jak największej rzeszy młodych ludzi i bardzo ważne jest to by nie były to same statystyki - chyba najważniejsze jest to , by przed nimi stanęli Ci , którzy żyją dzięki innym , by opowiedzieli o sobie, o swoich problemach , zmartwieniach , o niepokoju jaki wami targał- czy znajdzie się dla Was dawca ? jak to bedzie po przeszczepie itp.

Tym młodym ludziom same statystyki nic nie mówią. Dla nich wazny jest bezpośredni kontakt z tymi , którzy Żyją, którzy narodzili sie po raz drugi , którzy opowiedzą o sobie, o swoich obawach , problemach przed operacją i po niej

10 lut 2012, o 20:36

Brawo Krystian :okok: :okok: :brawo: :brawo:

11 lut 2012, o 10:11

WIDZE kRYSTIAN ŻE SIE ZAANGARZOWAŁEŚ MOCNO W TO CO ROBISZ POWODZENIA

11 lut 2012, o 14:59

Wszystkie akcje powinny byc wlasnie tak pokazywane.
Poniewaz w mediach rzadko slyszy sie cos o transplantacji a jak juz to zapewne cos złego, a to porali bez zgody, a to w dalekim wschodzie nielegalne pobrania, a o takich akcjach mowi sie malo

11 lut 2012, o 19:03

Spoko tak trzymaj wedle przysłowia umiesz liczyć licz na siebie. :hejka:

28 lut 2012, o 20:52

Witam to w piątek; http://www.tv.naszraciborz.pl/site/movie/3248/html :)
a dzisiaj moje i Jurka spotkanie z emerytami i rencistami.Ale się działo.Pozdrawiam :okok: