Przełącz na pełny styl

VII Mistrzostw Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowa

14 lis 2014, o 20:08

VII Mistrzostwa Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w strzelectwie sportowym, 21 listopada 2014 r., Jedlicze k/Krosna; III Walne Zebranie Członków Sprawozdawczo-Wyborcze 21 listopada 2014 r., Iwonicz Zdrój

20 listopada (czwartek): przyjazd uczestników w godzinach wieczornych
21 listopada (piątek):
godz. 9.00 – zwiedzenia Centrum Dziedzictwa Szkła Krosno, ul. Blich 2, http://www.miastoszkla.pl/
godz. 11.30 - trening (I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, ul. Władysława Dubisa 7)
godz. 12.00 – rozpoczęcie zawodów
godz. 15.30 – obiad – restauracja Hotel Galeria Glorietta w Iwoniczu Zdroju, Al. Słoneczna 7
godz. 17.00 - III Walne Zebranie Członków - Sprawozdawczo-Wyborcze. (Kadencja 2009-2014), sala konferencyjna Hotel Galeria Glorietta w Iwoniczu – Zdroju, Al. Słoneczna 7
godz. 19.00 - spotkanie integracyjne – restauracja Hotel Galeria Glorietta
22 listopada (sobota): wyjazd uczestników/

Więcej, regulamin druk zgłoszenia, zgłoszenie na stronie Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji

http://www.sportpotransplantacji.org.pl ... nicz-zdroj

14 lis 2014, o 20:48

Teren piękny . Krosno , Iwonicz- kto nie był niech jedzie, a ja będę trzymać mocno kciuki za zwycięzców!

21 lis 2014, o 20:05

Otóż nie są to mistrzostwa Polski, ponieważ to stowarzyszenie nie ma uprawnień do organizowania mistrzostw o takim statusie, są to zwykłe zawody jak każde inne.Pozdrawiam :hmm:

22 lis 2014, o 12:30

Mimo to że tobie to nie pasuje to są już VII Mistrzostwa Polski.
Wiem że tobie nigdy się nic nie podoba co robią inni a nie ty.Kto w takim razie ma prawo organizować takie zawody dla naszego środowiska ? a jak wiesz kto to dlaczego nie robi nic w tej sprawie.

23 lis 2014, o 10:06

Mi pasuje że się spotykacie i organizujecie zawody w których bierzecie czynny udział,tylko napisz mi do którego polskiego związku sportowego należycie.Pozdrawiam