Przełącz na pełny styl

VII ZJAZD DZIECI I MŁODZIEŻY PO PRZESZCZEPIE SERCA

3 kwi 2011, o 15:54

Mieliśmy do niedawna Jalusie oraz Jasia teraz zobaczymy co nam czas przyniesie ........wiosna i wszystko może się zdążyć....

:lol2: :lol2: :lol2:

3 kwi 2011, o 20:55

Jestem jedną z uczestniczek zjazdu - od wielu lat, jak wszyscy wiedzą i wypowiem się w temacie....
Państwo Klemżyńscy to wspaniali, niesamowici i cudowni ludzie, którzy dają nam nie tylko pokoje w swojej Biesiadzie ale też dużo, dużo serca, wyrozumiałości. Jednak wiem, że przy zjeździe pracują nie tylko Ci państwo, ale również zaangażowana jest cała Zduńska Wola w tym np. Straż Pożarna, kelnerzy z Biesiady- naprawdę wielu, wielu ludzi - niby nic - ale tylko MY (bywalcy) wiemy ile Ci Ludzie z siebie dają :) Dają również Ludzie ze stowarzyszeń i proszę mi wierzyć nikt z młodych nie spekuluje nad tym czyja obecność jest słuszna, a czyja nie.
Zjazd jest NASZ i osobiście bardzo się ciesze, że mamy okazje poznać także ludzi ze stowarzyszeń, ludzi działających....
Zduńska Wola to nie jest zwykły zjazd. Od roku czekam na dzień naszego spotkania.... - zresztą nie tylko ja.
I nie rozumiem czemu w tym temacie pojawia się jakiś "dziwny" wątek - pozwólcie się po prostu cieszyć tym, co ma Nas spotkań w tym roku.....

krytyka jest dobra kiedy ma sens - ta nie ma.....

13 kwi 2011, o 16:58

Agata liczymy na relacje i kilka fotek ;-) Miłego spotkania i zabawy :hura:

15 kwi 2011, o 06:20

Kochani, bawcie się dobrze, odpoczywajcie!!!!Życzę Wam słonecznej pogody (pogodę ducha już macie).
Po Waszym powrocie czekamy na relacje i zdjątka.
buziaki :buziak: :buziak: :buzki: :buzki: :slonko: :slonko: :kwiatek: :kwiatek:

17 kwi 2011, o 20:40

"Wydarzenia" Polsatu - Urodzili się po raz drugi

Obrazek

17 kwi 2011, o 23:21

wróciłam.... :)
niewyspana, zmęczona, z obolałym od tańca nogami ale szczęśliwa ;)

Do domu wracałam najdłużej chyba ze wszystkich chociaż tak naprawdę nikomu nie chciało się wracać... był nawet pomysł aby schować się w kuchni ;) Czas tak bardzo szybko tam płynie, że ledwo dostaliśmy klucze od pokoi, a już trzeba było zwozić walizki do busów.
Było niezwykle i wspaniale - dziękuje :)
i znów odliczanie -363 dni do zjazdu :D

18 kwi 2011, o 07:20

Dzięki Agatko,że pomimo zmęczenia podzieliłaś się z nami błyskawicznie wrażeniami ze zjazdu :padam: :papa2:

18 kwi 2011, o 07:37

Na Agatkę zawsze można liczyć... :) :)
buziole :pocieszacz: :pocieszacz: :buzki: :buzki:

18 kwi 2011, o 08:46

Akgata liczymy jeszcze na fotki :brawo: ;-)

18 kwi 2011, o 20:49

Agatko albo Candy - jak już odeśpicie weekend - to prosimy o napisanie relacji. Z krótkiej migawki telewizyjnej można wyczuc, że było extra. Tak? Widziałam sporo nowych twarzy. Bardzo mnie to cieszy! Brawo, super!