Przełącz na pełny styl

WIECZÓR WIGILIJNY

15 lis 2014, o 10:09

Witam pragnę poinformować wszystkich forumowiczów,że tegoroczny wieczór wigilijny KOŁA ZABRZE odbędzie odbędzie się 20.grudnia 2014 r godz.15.00 w restauracji POD WAWRZYNEM w Zabrze - Mikulczyce pl. Norberta Kroczka 10, koszt 45.00 zł.
Zgłoszenia wraz z wpłatą w/w kwoty przyjmujemy do 12.12.2014 r.Dojazd do restauracji pod Wawrzynem z Zabrza bardzo łatwy tramwajem nr.3 przystanek za kościołem.W imieniu zarządu bardzo proszę o zgłoszenia bo ilość miejsc jest ograniczona.
Swoją obecność zgłosił już Pan profesor Marian Zembala za co bardzo dziękujemy Panu profesorowi bo będzie można porozmawiać na tematy na które wczoraj brakło czasu.
Bardzo zachęcam Składaków do udziału w WIECZORKU WIGILIJNYM.

WIECZÓR WIGILIJNY

16 lis 2014, o 12:50

Takie spotkanie jak Wieczorek Wigilijny dla ludzi, ktorzy dostali drugie, nowe zycie to piękna sprawa. I Ci wszyscy, którzy mogą na nim być, ktorych stać na taki wyjazd i którym w danym dniu zdrowie dopisze, powinni uczestniczyć w takim spotkaniu.

Musimy pamietać, że okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. W te dni, zapatrzeni w roziskrzoną choinkę, w uśmiechnięte twarze naszych znajomych, Przyjaciół i Bliskich odkrywamy sens życia.
Pamiętajmy, że ...Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść… Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia…

WIECZÓR WIGILIJNY

16 lis 2014, o 15:25

W zupełności zgadzam się z Tobą "basko",

i przypuszczam, że licznie składaki stawią się w Mikulczycach

na organizowane przez zabrzańskie Koło STS OPŁATKOWE SPOTKANIE - Wieczorek Wigilijny.

WIECZÓR WIGILIJNY

16 lis 2014, o 18:20

ZAPRASZAM ... :czarownica:

WIECZÓR WIGILIJNY

7 gru 2014, o 10:48

Spieszcze się jeszcze tylko 5 dni na zapisy.

WIECZÓR WIGILIJNY

19 gru 2014, o 22:21

Liczę na porządną relacje z tego spotkania
Miłej atmosfery .

WIECZÓR WIGILIJNY

20 gru 2014, o 20:35

:hejka:
Zakończyło się to, tak oczekiwane w roku spotkanie, tak pełne emocji i wzruszeń; wieczór na którym wszelkie urazy i gniew puszczamy w niepamięć, a na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok życzymy sobie miłości, nadziei, pokoju... i by wyniki na badaniach kontrolnych były powodem do radości...

Przeważali weterani, ale poznałem też nowe dwie osoby: Wiesławę z Kutna i Kolegę z okolic Jastrzębia Zdroju. Może było więcej debiutantów, lecz nie spostrzegłem ich w ogólnej dużej liczbie uczestników.

Wszyscy byli pod wrażeniem ładnie udekorowanej sali i smacznych potraw. Dziękuję Zarządowi Koła "Zabrze" za przygotowanie Wieczoru Opłatkowego w tym właśnie anturażu :brawo2:

WIECZÓR WIGILIJNY

20 gru 2014, o 22:08

Witam,i dziękuję Tobie Antoś za opinię organizacji spotkania opłatkowego na prawdę cały Zarząd STS Starał się jak mógł,żeby spotkanie się udało.Dopisali zaproszeni goście na czele z Panem profesorem Marianem Zembalą i naszym opiekunem Panem profesorem Michałem Zakliczyńskim a przede wszystkim nie zawiedli starzy przyjaciele weterani,tak trzymać. :brawo2:

WIECZÓR WIGILIJNY

21 gru 2014, o 11:37

Witam serdecznie i zgadzam się z Antonim i Marianem, spędziliśmy bardzo miły wieczór w towarzystwie dawno nie widzianych znajomych Składaków i przy akompaniamencie muzyka grającego kolędy i nie tylko.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej fotek >>>

Pozdrawiamy
Krystyna i Krzysztof

WIECZÓR WIGILIJNY

21 gru 2014, o 17:43

Nie byłem ale z tego mówicie to organizator sie spisał .
Marian się również postarał, każdy uczestnik Wigilii i nie tylko dostał grafikę ja z dedykacją. Dziękuje

Obrazek

Obrazek