Przełącz na pełny styl

Wigilia przeszczepków w Krakowie

25 lis 2010, o 21:16

Zarząd Stowarzyszenia zaprasza na Spotkanie Opłatkowe w dniu 13.12.2010, które rozpocznie się Mszą św. w Kaplicy o godz. 10.30, następnie zejdziemy do Sali Konferencyjnej, gdzie przy skromnym poczęstunku złożymy sobie życzenia.
Uczestnictwo jest bezpłatne, zgłoszenia prosimy kierować telef. lub mailowo do członków Zarządu do dnia 6.12.2010.

Więcej na stronie Stowarzyszenia

25 lis 2010, o 21:47

I bardzo dobrze takie chwile są niezapomniane. :okok:

27 lis 2010, o 09:45

świetnie że pilnujecie tradycji i za to 5 na pewno istotny dla nas jest również wykład jaki przygotowała
Mgr Irena Milaniak temat: Dyscyplina w przyjmowaniu leków immunosupresyjnych.

27 lis 2010, o 19:43

Wykładu powinni posłuchać zwłaszcza ci co dawno byli przeszczepiani. Czasami wydaje mi się , że dyscyplina kuleje. Jeśli będę mogła to też posłucham i zrobię kazanie - komu trzeba będzie.

30 lis 2010, o 18:51

Niestety masz racje rutyna nie jest naszym sprzymierzeńcem a każdy wykład dla nas jest potrzebny. Natomiast takie spotkania pierwsz klasa.

3 gru 2010, o 13:12

och kazanie to sie chyba by mi przydało i to niemałe tak sądze a czy bedzie na tym spotkaniu pani renata M.???

3 gru 2010, o 15:55

Witaj lauro123,

Nie na tej wigilii mnie mnie będzie, bo to jest spotkanie opłatkowe organizowane przez Stowarzyszenie Osób po Przeszczepie serca w krakowskiej klinice, a ja emocjonalnie i praktycznie jestem związana z Zabrzem i STS i nasza Wigilia jest 10.12 o godz. 17 w Zabrzu w Restauracji Floriańska. Jasne, ze sie wybieram i tylko jakaś "siła wyzsza" moze mnie zatrzymać. :)

A moze wybierasz sie lub Pani Irenka?

pozdrawiam,

Renata

5 gru 2010, o 11:12

Ja też się wybieram będzie okazja do spotkania, pośpiewania kolęd i posłuchania wykładu pani Irenki.

6 gru 2010, o 13:48

infirmacie napewno przekaza pani irence myśle ze jak tylko niema niczego w grafiku to pojawi sie jak w tamtym roku a chciałam zapytac o koszty jak to ma sie w tym roku??

6 gru 2010, o 14:12

Lauro, wejdź na stronę Stowarzyszenia w Krakowie : www.sopps.pl , wszystko tam pisze.
pozdrawiam