Przełącz na pełny styl

XXXVI Bieg Piastów z udziałem składaków

8 mar 2012, o 08:39

W tym roku Polana Jakuszycka gościła rekordową ilość - ponad 5 tysięcy uczestników kolejnego XXXVI Biegu Piastów.
Nie zabrakło wśród nich składaków. Miło mi poinformować, że Krystian Pilszak (6 lat po przeszczepie) i Karol Prętnicki (10,5 lat po OHT) ukończyli swój kolejny - trzeci już Bieg Piastów.
Krystian przebiegł dystans 26 km. Karol, jako rekonwalescent, w tym roku - zaliczyłem 10 km. .
W tym roku warunki były bardzo trudne. Gwałtowne ocieplenie i opady deszczu w dniach poprzedzających start spowodowały, że trasa była oblodzona a śnieg mokry i ciężki.
Tym bardziej słowa uznania i gratulacje należą się szczególnie Krystianowi za zaliczenie dystansu.
Jak zwykle życzliwy, serdeczny i troskliwy Julian Gozdowski oczekuje w przyszłym roku na kolejnych biegaczy.
K P.
Obrazek
Obrazek]

Więcej Fotek

8 mar 2012, o 08:56

Karol napisał(a): Krystian Pilszak (6 lat po przeszczepie) i Karol Prętnicki (10,5 lat po OHT) ukończyli swój kolejny - trzeci już Bieg Piastów.

Gratulacje panowie trzymać tak dalej :ok: :polska:

8 mar 2012, o 09:19

Karol napisał(a): ukończyli swój kolejny - trzeci już Bieg Piastów.

:ok: Świetnie gratuluje kondycji i wytrwałości.

8 mar 2012, o 11:24

Gratulujemy i życzymy udanego startu w przyszłym roku. :brawo: :okok:
Krystyna i Krzysztof

8 mar 2012, o 16:32

Karol napisał(a):Krystian przebiegł dystans 26 km. Karol, jako rekonwalescent, w tym roku - zaliczyłem 10 km. .
Nie ważne kto z Was ile przebiegł.Ważne, że się zdecydowaliście na taki wysiłek.
Brawo dla Was :brawo: :brawo: Dla mnie jesteście PIERWSI :okok:
pozdrówka

8 mar 2012, o 17:40

Gratuluje wytrwałości i do siego roku :rotfl: :bye: :kwiatek:

8 mar 2012, o 22:24

Gratulacje i wyrazy szacunku za wytrwałość :zdrowie: ! To Wy wygraliście ten bieg ! Pozdrawiam :brawo2: :brawo:

9 mar 2012, o 09:56

Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi gratulacjami dla Krystiana i Karola :okok: Można Was podziwiać i gratulować takiej kondycji i tak po ludzku trochę zazdrościć :brawo:

9 mar 2012, o 17:26

Brawo :brawo: ,gratulacje :okok:

12 mar 2012, o 11:39

Panowie jako że to był XXXVI to życze wam a byście uczestniczyli do piedziesiatego biegu.