Przełącz na pełny styl

Zabrzański Opłatek 2015

22 lis 2015, o 10:29

W imieniu zarządu STS koła Zabrze serdecznie zapraszam naszych drogich składaków, nasze drogie rodziny do udziału
w Spotkaniu Opłatkowym organizowanym przez STS koło Zabrze w dniu 19.12.2015 w restauracji "Pod Wawrzynem".

W tym roku rozpoczęcie Spotkania o godzinie 15:00.

Miejsce jak w roku ubiegłym: restauracja "Pod Wawrzynem", Zabrze Plac N. Kroczka 10.

Koszt udziału 50zł od osoby.

Zapisy do dnia 11.12.2015 pod numerami telefonów:

Sławomir Rotengruber - prezes STS koła Zabrze - 512 665 115
Michał Bernacki - skarbnik STS koła Zabrze - 602 275 602

serdecznie zapraszamy

Zabrzański Opłatek 2015

22 lis 2015, o 22:53

Zapraszam wszystkich chętnych na Nasze kolejne Opłatkowe spotkanie . Miejsce sprawdzone , dobra kuchnia , przytulne miejsce oraz ... ciepło i miła obsługa --- reszta zależy wyłącznie od Nas Przepraszam za formę i termin zaproszenia , ale mamy kłopoty z Naszym Portalem . ZAPRASZAM w imieniu swoim i Zarządu Koła Zabrze .
Prezes Sławomir Rotengruber .

Zabrzański Opłatek 2015

22 lis 2015, o 22:57

Dobra długo oczekiwana wiadomość.

Zabrzański Opłatek 2015

8 gru 2015, o 22:31

Zapraszam wszystkich w swoim imieniu i Zarządu Koła Zabrze . :hmm:
Czas nagli ... nie zostawiajcie zgłoszenia na ostatnią chwilę ... choć miejsce zawsze się znajdzie . :czarownica:

Zabrzański Opłatek 2015

19 gru 2015, o 12:12

Dziś opłatek mam nadzieję spotkać się z starymi składakami,na pewno powinni przyjechać,myślę że po opłatku coś się jeszcze napisze i umieści parę fotek.

Zabrzański Opłatek 2015

19 gru 2015, o 21:30

:hejka: Ja właśnie wróciłem z opłatkowego wieczoru.

Spotkanie ze składakami to zawsze dla mnie radość i inne emocje. Ale nasza rodzina składaków to już nie tylko osoby po transplantacji. Dla mnie bardzo budująca jest obecność rodzin dawców narządów. Na dzisiejszym spotkaniu obok starych bywalców byli też przedstawiciele młodego pokolenia ze swoimi pociechami. Domyślam się, że i oni czują się dobrze w naszym, składaków, towarzystwie. Jak zwykle nie zbrakło koleżanek i kolegów z odległych krańców Polski. Wielkim dla mnie zaskoczeniem był udział w uroczystym wieczorze przedstawiciela z Madagaskaru, młodziutkiego podopiecznego o. Jacka Monda, NASOLOARIMALALA. Wszystkim czytającym ten post JEAN CHRISTIAN TANTELY przekazuje - za moim pośrednictwem - życzenia świąteczne brzmiące po Madagaskarsku: TRATRY NY FETY :hejka:

Zabrzański Opłatek 2015

20 gru 2015, o 09:40

Zgadzam się z Antkiem że atmosfera była miła z resztą jak zawsze,na początku było małe zaskoczenie obecnością młodego człowieka z Madagaskaru nie którzy podpowiadali że będą tańce wyginam ciało śmiało,ale szybko się wyjaśniło że ten młody człowiek przyjechał z innymi intencjami.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszystkie moje fotki >>>

Zabrzański Opłatek 2015

22 gru 2015, o 21:13

I tak trzymać :choinka3: :choinka3: