Przełącz na pełny styl

XXII Spotkanie Integracyjne STS

4 lip 2012, o 21:10

Witam,od piątku do niedzieli członkowie STS bawili się jak za dobrych starych czasów.
W piątek po zakwaterowaniu poszliśmy na grilla i tańce przy lokalnej folkowej kapeli,zabawa była fantastyczna do późnych godzin nocnych mimo zmęczenia podróżą.

Obrazek

Obrazek

W sobotę po śniadaniu pojechaliśmy na wycieczkę wróciliśmy na obiad aby się posilić i nabrać energii na wieczorną uroczystą biesiadę.Na biesiadzie wszyscy się świetnie bawili,ale myślę,że najlepszym momentem uroczystej biesiady było uhonorowanie wszystkich jubilatów tz. tych którzy mieli 5-lat 10-lat 15-lat i 20 lat po przeszczepie,chociaż był jeden jubilat,który miał 22 lata po OHT.Wszyscy jubilaci otrzymali honorowe dyplomy oraz pamiątki. Również wszystkie kobiety zostały uhonorowane tytułem najlepszej czarownicy,a faceci dostali tytuł zbója.

Obrazek

Obrazek

W niedzielę po śniadaniu był uroczysta msza św.po mszy była wycieczka,później powrót do hotelu obiad i powrót do domu na finał ME.Ośrodek w którym mieszkaliśmy był fajny duże dwu osobowe pokoje jedzenie świetne niczego nie brakowało.Trzeba podkreślić i pochwalić zarząd GŁ-STS a w szczególności trzeba podziękować pani prezes URSZULI GĄSIOR za fantastyczną organizację spotkania. Również należy podziękować pani prezes za decyzję prezesowania dalej STS.Chcecie to wierzcie albo nie wierzcie,ale takiej imprezy nie było od długich lat.

Więcej fotek tu >>>

XXII Spotkanie Integracyjne STS

5 lip 2012, o 19:46

Walne zebranie przeprowadzone bardzo sprawnie,zabawa przednia ,humor i apetyt dopisywał pogoda wyśmienita.Organizacja spotkania Zarządu STS perfekcyjna ,trzymać ten poziom dalej. :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Więcej fotek tu >>>

XXII Spotkanie Integracyjne STS

6 lip 2012, o 21:05

No i tak ma wyglądać integracja, nasze spotkania tak właśnie winny wyglądać. :ok:

XXII Spotkanie Integracyjne STS

8 lip 2012, o 21:42

Na zjeździe był też wyjazd na Świety Krzyż.

Obrazek

Obrazek

Fotki: Florian Tomalka